Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Dioptrické brýle

 

Prodáváme pouze kvalitní produkty od světových nebo domácích výrobců. Nabízíme velký výběr brýlových obrub od levnějších až po světové značky. Brýle u nás zhotovené jsou zdravotnickým prostředkem, slouží ke korekci a mnohdy i ochraně zraku. Splňují normy na kvalitu a nezávadnost materiálu, jakost zpracování a přesnost zhotovení. S jejich prodejem souvisí i úprava dle požadavků jejich nositele, odborné poradenství a servis.

 

Brýlové čočky nabízíme zákazníkovi podle jeho potřeb a finančních požadavků. Zabrušujeme brýlové čočky zejména od společností Optika Čivice, HOYA Lens a Omega optix. Tito výrobci nabízejí širokou škálu brýlových čoček s vysoce kvalitními povrchovými úpravami. Doporučujeme zejména mimořádně tvrdou antireflexní vrstvu HI VISION LONG LIFE nebo TITAN, progresivní čočky zhotovené technologií freeform (zaručují snadný návyk a stabilní vnímání obrazu), samozabarvující se brýlové čočky TRANSITIONS a speciální brýlové čočky pro řidiče DRIVEWEAR (zajišťují maximální komfort vidění za každých světelných podmínek bez omezení.).

 

Dovolíme si zde se i zmínit o používání brýlí tzv. hotovek, které se dají koupit v supermarketech, drogeriích, tržnicích a dokonce i  v lékárnách. Mnozí se mylně domnívají, že jim takové brýle stačí a koupí si je za velmi nízkou cenu, ale neuvědomují si jaké riziko při dlouhodobém používání podstupují. Viz článek

http://ekonomika.idnes.cz/test-mf-dnes-na-lacine-univerzalni-bryle-fda-/test.aspx?c=A160308_161654_test_rts

 

 

Měření zraku bez objednání na pobočce Optika Style, Palackého 1860, Holešov(OC Irisovka), měření provádí optometrista

úterý, středa čtvrtek, více na https://www.optikastyle.cz/

 

 

 

Zavřít