Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Služby

Brýlové čočky

Nabízíme zákazníkovi podle jeho potřeb a finančních požadavků. Zabrušujeme brýlové čočky zejména od společnosti HOYA, dále od společností Sola Čivice a Omega optix. Tento celosvětový výrobce nabízí širokou škálu brýlových čoček s vysoce kvalitními povrchovými úpravami. Doporučujeme zejména mimořádně tvrdou antireflexní vrstvu HI VISION LONG LIFE a progresivní čočky zhotovené technologií freeform. Tyto čočky zaručují snadný návyk a stabilní vnímání obrazu.Důležitý je správný výběr

Pro občasnou pohotovost zkuste poloviční brýle. Jejich skla nepokrývají celé zorné pole a díváte se přes ně jen při pohledu upřeném dolů, výhodou těchto brýlí je, že vám nebudou překážet když svůj pohled zaměříte do dálky.

Jestliže trávíte více času s nosem zabořeným do knih anebo pohledem do počítače není chybou si pořídit plnohodnotné brýle na čtení, které odložíte vždy po skončení práce. Tyto brýle jsou dobrou volbou pro ty, kteří nikdy dříve nepotřebovali brýle do dálky.
Protože v dnešní době stále více času trávíme před monitorem počítače a také se rozrůstá počet lidí, kteří od dětství vidí špatně do dálky, vyvinuli výrobci brýlí čočky, které zvládnou zaostřit pohled svého majitele na jakoukoli vzdálenost.
Ať už se díváte do novin, na počítač, nebo na číslo přijíždějícího autobusu.

Měření zraku bez objednání na pobočce Optika Style, Palackého 1860, Holešov(OC Irisovka), měření provádí optometrista

úterý, středa čtvrtek, více na https://www.optikastyle.cz/

 

 

 

Zavřít